Na stadionie St. James' Park miało miejsce spotkanie między Newcastle i Fulham zakończone wynikiem 3-0

W dniu 16 grudnia 2023 roku na stadionie St. James' Park odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Newcastle i Fulham. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 3-0 na korzyść gospodarzy.

Relacja z meczu piłki nożnej: Newcastle - Fulham

Dzisiaj na stadionie St. James' Park odbył się mecz pomiędzy drużyną Newcastle United a Fulham. Obie drużyny rywalizowały w ramach 17. kolejki Premier League.

Początek meczu nie przyniósł dużo emocji, a drużyny starały się wzajemnie wywierać presję na swoich rywalach. Mimo kilku groźnych sytuacji, wynik do przerwy utrzymał się na remisowym 0-0.

Druga połowa okazała się być znacznie bardziej emocjonująca, kiedy to L. Miley zdobył pierwszego gola dla Newcastle w 57. minucie, wykorzystując asystę od Bruno Guimarães. Kibice zgromadzeni na St. James' Park byli wniebowzięci. Szybko potem, w 64. minucie M. Almirón podwyższył prowadzenie dla gospodarzy, z pomocą A. Gordona. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice wydawali się być pełni ekscytacji. W 82. minucie D. Burn ustalił wynik meczu na 3-0, co zakończyło udaną grę Newcastle.

W drugiej połowie emocje sięgnęły zenitu, a na murawie działo się mnóstwo. Fulham nie tylko musiało zmierzyć się z trzema straconymi golami, ale także z czerwoną kartką dla Raúla Jiméneza w 22. minucie. João Palhinha otrzymał żółtą kartkę w 70. minucie, a Bobby Decordova-Reid dołączył do niego w 81. minucie. Mimo starań, żadna z drużyn nie była w stanie zmienić wyniku, a mecz zakończył się zwycięstwem Newcastle United.

Kolejne mecze dla Newcastle to starcia z Chelsea, Luton oraz Nottingham Forest, podczas gdy Fulham zmierzy się z Everton oraz Burnley.