Mecz Newcastle - Wolves zakończony wynikiem 3-0 na obiekcie St. James' Park

W ostatniej kolejce Premier League doszło do starcia pomiędzy drużynami Newcastle i Wolves na stadionie St. James' Park. Mecz rozegrany 2 marca zakończył się zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali rywali 3-0. Już w pierwszej połowie Newcastle objęło prowadzenie 2-0, utrzymując tempo do ostatniego gwizdka sędziego.

Relacja z meczu:

Zapach trawy, szum kibiców, emocje w powietrzu – to właśnie czekało dzisiaj na fanów piłki nożnej gathered na St. James' Park, gdyż Newcastle podejmowało drużynę Wolves w ramach 27. kolejki Premier League. Mecz zapowiadał się emocjonująco, a na trybunach zasiadła liczna publiczność, gotowa wspierać swoje zespoły.

Początek spotkania nie zwiastował nadchodzącej burzy bramek, ale w 14. minucie to gospodarze wyprowadzili cios. Alexander Isak strzałem precyzyjnie umieścił piłkę w siatce, otwierając wynik na korzyść Newcastle.

Wolves próbowali odpowiedzieć, ale defensywa gospodarzy była dobrze ustawiona. W 33. minucie to ponownie drużyna Newcastle cieszyła się z trafienia. Tym razem to Andrew Gordon popisał się skutecznym strzałem, podnosząc prowadzenie swojej drużyny na 2-0 przed przerwą.

Druga połowa to walka o każdy centymetr boiska. Wolves nie zamierzali się poddawać, starając się zmniejszyć straty. Niestety dla gości, w doliczonym czasie gry to Newcastle ponownie zaalarmowało swoich kibiców. Tariq Livramento ustalił wynik na 3-0, asystującemu Fabianowi Schärowi.

Spotkanie zakończyło się triumfem gospodarzy, którzy zapewnili sobie pewne trzy punkty. Gracze obu drużyn pokazali zaangażowanie i determinację, a emocje sięgały zenitu na St. James' Park. Obydwie ekipy zasługują na uznanie za dzielną postawę na boisku.

Teraz Newcastle czeka na wyzwania w postaci meczów z Chelsea, Crystal Palace oraz Manchesterem City, podczas gdy Wolves zmierzą się z Fulham, Coventry oraz Bournemouth. Kto wie, jakie emocje przyniosą kolejne starcia na angielskich boiskach Premier League!